Účetnictví milujeme a děláme ho rádi, takže jsme vždy otevření novým spolupracím a velmi rádi se vás ujmeme.

Pracujeme v účetním softwaru Pohoda, který je v ČR asi tím nejrozšířenějším a jsme schopni jej napojit na většinu nejpoužívanějších fakturačních programů a e-shopů. Tím se nám podstatná část úkonů zautomatizuje. Pokud jste dosud fungovali v jiném účetním softwaru, i s tím si poradíme. 

Co se týče předávání ostatních dokladů, jestli je to jen trochu možné, jsme vždy pro CLOUD řešení. Pro předávání dokladů používáme sdílené cloudové úložiště. Nebráníme se však samozřejmě ani fyzickému předávání dokladů, buďte moderní a EKO, bez tisku.

Co se týče ceny, ta je stanovována individuálně na základě množství dokladů a časové náročnosti. Za to si účtujeme dohodnutý měsíční paušál. Přiznání k dani z příjmu a další agenda, která je jednou za rok, je účtována zvlášť opět dle náročnosti klienta. 

Samozřejmostí je veškerá komunikace s úřady a případné kontroly (finanční úřad, správa sociálního zabezpečení, zdravotní pojišťovny), hlídání daňového kalendáře, kontrola daňové informační schránky i ekonomické konzultace a v případě zájmu i analýza průběžných výsledků. Kromě měsíčního paušálu a daňového přiznání apod. si tak neúčtujeme nic navíc.

Kontakt

  • iucty.cz, s.r.o.
  • info@iucty.cz
  • +420 773 131 171, +420 777 078 864
  • nám. Karla IV. 144/18, 276 01 Mělník
  • IČ: 24307955 DIČ: CZ24307955
© 2024 IUCTY.CZ